Poslední šance se přihlásit na programy

Nazdar všem účastníkům Setkání vůdců,

mnozí se mi ozvali, že se nestihli přihlásit na programy – chvíli jsme požadavky jednotlivců zkoušeli zadávat “ručně”, ale není to v našich silách. Kromě toho nastaly nějaké dílčí změny v harmonogramu akce – viz níže.

ZMĚNY V PROGRAMU

Bohužel nám vypadly programy

• Ekologie v činnosti oddílu – z důvodu nemoci Eidy
  • Vánoční dílna – domluvená malířka nakonec nemůže dorazit

Dále z důvodu malé účasti nabídneme nedělní diskuzi s poslancem Parlamentu ČR a skautem Matějem Ondřejem Havlem jen od 9:00 a od 11:20 hodin (původně měl program proběhnout 4x).

Naopak nám přibyl v neděli nový program Ukrajinští skauti ve válce lektorovaný Pavlem Matoušem – Inkem (anotaci a jeho představení objevíš na odkazu pro přihlašování).

Prosíme tedy ty, kterých se tyto změny týkají, aby se přihlásili na jiné programy. Zároveň žádáme účastníky, kteří nejsou přihlášeni na všechny programy, aby se na ně dohlásili. Přihlašování je otevřené do čtvrtka 9. 11. do 15:00 hod. opět zde https://programsetkani.skauting.cz. Pakliže je kapacita programu zcela naplněna, už není možné se přidat a musíš si tedy vybrat z ostatních programů, které probíhají paralelně.

MAPA

Přidali jsme na web novou stránku, kterou najdete v nabídce Základní informace -> Orientační mapa akce, kde zjistíte základní informace o všech objektech využitých pro akci a orientační časy a vzdálenosti pro přesun pěšky mezi nimi.

CO S SEBOU ještě?

Ještě drobnost – v seznamu je zápisník a psací potřeby jako doporučený – přibal si ho určitě s sebou, třeba během víkendu zazní něco, co si budeš chtít zaznamenat. Celý seznam věcí na akci najdete na webu v nabídce Základní informace -> Co vzít s sebou.

HARMONOGRAM AKCE

Dnes ještě budeme aktulizovat programy a zveřejníme podrobný harmonogram akce.

Tímto jsem snad zároveň zodpověděl dotazy některých z vás 😉

Už pozítří na viděnou!  Bumerang.