Programy PÁTEK 10. listopadu 2023

Na této stránce najdete přehled všech připravovaných programů v jednotlivých blocích.

Bloků je celkem šest a jsou číslovány kontinuelně od pátku do neděle.

U programu najdete jeho anotaci a ve většině případů i něco o lektorovi. V případe, že se na některý program nepřihlásí minimální počet účastníků, bude program zrušen a nebo nahrazen jiným.

Pátek 10.11.2023

Programový blok 1 (20:00 - 22:00)

Cestovatelská beseda - Aula / 2.patro

Pozvali jsme několik inspirativních (nejen) skautských cestovatelů, kteří nás stručně seznámí s tím nejzajímavějším, co zažili. Jde o lidi s různou zkušeností – pěšky, na kole, na lyžích, po Čechách, Evropě i světě. Hlavní část bude ale o společném sdílení a vzájemné inspiraci – kam se podívat? na co si dát pozor? jaké zvolit vybavení? jak ušetřit koruny i gramy v batohu? Rád/a putuješ, miluješ dálky a pocit svobody? Pak nesmíš chybět. Pokud máš sám/sama zkušenosti, kterými bys mohl/a obohatit diskuzi v roli jednoho z hostů, ozvi se Bumerangovi (michal.bures@skaut.cz), který bude programem provázet a diskuzi moderovat.

Večerní hra - Venku

Chceš po celém týdnu strávit večer dobrodružstvím v partě kamarádů? Chceš poznat zajímavá místa hostitelského města? Chceš ukázat, že hru umíš nejen připravit, ale i zdárně zdolat úkoly, které Ti postavíme do cesty? Chceš se seznámit s novými tvářemi? Pojď si zahrát…