Informace pro přihlášené 2

Ahoj/nazdar,

už za týden se potkáme ve Dvoře na místním gymnáziu, tak se dle domluvy za organizační tým akce ozývám s dalšími informacemi.

Někteří z vás nám psali, že zaváhali a nemají přihlášené hlavní programy na pátek a sobotu – pro vás speciálně je do dnešní 19. hodiny znovuotevřeno přihlašování na pátek + na vzdělávací bloky v sobotu.

PŘIHLÁŠENÍ NA DOPROVODNÉ PROGRAMY

Důležitou informací je, že od dnešní 20. hodiny do pondělního poledne (6.11.2023) bude možné se nahlásit na doprovodné programové bloky – sportovní turnaj (sobota odpoledne), dobrovolný ranní běh a hlavně na programové bloky připravené na neděli (ZOO je zároveň částečně zpoplatněna, na doprovodný nedělní program pro každého účastníka jsme uvolnili v rozpočtu akce 100 Kč, ale za speciální prohlídku v ZOO chtějí 200 Kč – nutno 100 Kč doplatit).

Vše proběhne stejně jako v prvním případě na odkazu: https://programsetkani.skauting.cz/

DUCHOVNO

V neděli ráno bude možné se zúčastnit pravidelné ranní mše v kostele (pan farář s námi počítá – kytary a kroje s sebou), dále souběžně nabídneme alternativní duchovní program, který si vzal na starost Petr Svatopluk Malý – Svatý Petr z Trutnova. Na tyto programy není zapotřebí se předem hlásit.

SKAUTSKÝ OBCHOD a ČAJOVNA

Upozorňuji na přítomnost prodejny Liman Sport, zároveň nám bude po celý víkend k dispozici skvělá náchodská čajovna – přibalte drobné 😉

REGISTRACE

Jen připomínám, že registrace na gymplu bude v pátek otevřená od 17:00 hodin, do 18:15 hodin bys měl být zaregistrován/a a ubytován/a a od 18:30 hodin začíná program. Ten v neděli končí ve 14:30 hodin.

KUDY NA AKCI

Akce se uskuteční v budově Gymnázia Dvůr Králové nad Labem – odkaz na mapu je TADY.

CO S SEBOU

Co si přivézt na akci, to najdete na speciální stránce v nabídce Základní informace -> Co vzít s sebou našeho webu.

Těšíme se na setkání na Setkání!

Za přípravný a organizační tým

Michal Bureš – Bumerang, vedoucí akce, předseda KRJ