… finišujeme.

7:00 gymnázium se opět postupně probouzí, dobrovolníci si běží protáhnout těla do města a po snídani část účastníků zapojuje bránice při józe smíchu, další část občerství duši na mši svaté v místním kostele sv. Jana Křtitele.

9:00 se znovu rozjíždí programové bloky – v ZOO probíhá netradiční prohlídka a sociální sítě se plní fotkami s žirafami, které se k vám ochotně přitulí. V Galerii minerálů potkáváte návštěvníky ve skautském kroji. Ve škole si můžeme vybrat mezi debatami a výměnami zkušeností.

11:00 nezapomínáme na průběžné doplňování teinu a kofeinu v čajovně. Stoly se svačinou v přízemí se prohýbají. Programy pokračují a účastníci společně komunikují na plné obrátky.

13:00 v jídelně se loučíme s kuchařkami a děkujeme za plná bříška. Od soboty ráno do dnešního oběda jsme tu byli pravidelnými hosty.

14:00 zazní otázka, kdo zná 2. a 3. sloku skautské hymny. Kromě ní jsme seznámeni i s vítězi včerejšího turnaje, medaile jsou rozdány, probíhá poděkování a loučení.

Naše vůdcovské Setkání je bohužel u konce. Nezbývá než zamávat kamarádům a tradá domů.

Děkujeme a těšíme se příště naviděnou.

Organizační tým SV 2023.