Programy - přehled

Program "Mezinárodní skauting - kam se můžu vydat a jaké mám možnosti"

Lektor:Šupik
    KategorieRoveři a rangers
    Požadavky:rádcové, roveři (ale starším účast nezakazuji), Projektor s HDMI.
    Popis:Tato prezentace Zahraničního odboru Junáka je přehledným shrnutím možností mezinárodního skautingu, které jsou dostupné. Je určena jak těm co chtějí k zahraničním skautským zážitkům poprvé přičichnout, tak těm co zkušeností mají a chtějí si o nich popovídat a inspirovat se na další. Prezentace by měla odbourat obavy z toho vyrazit, poradit kde získat informace. Po cca 40 ti minutové prezentaci bude následovat debata a dotazy. První kolo programu bude více zaměřené na mladší účastníky - tj. rovery co přemýšlí, kam v rámci výzvy vyrazit a co nového zažít. Debata bude vedena o možnostech fundraisingu - získání peněz na zahraniční výjezd.