Programy - přehled

KategorieSkautská historie
    Místnost:Chodba Gym.
    Požadavky:
    Popis:Účast skautů při vzniku Československé republiky. Byla to nejen Pošta českých skautů, ale i jiné služby republice. Po Poště českých skautů zbyly známky (obálky, atd.), ale po jiných službách dnes již jen zápisy ve starých kronikách a něco ve vzpomínkách. Vystavuji (a povídám) průvodce Poštou českých skautů a dalšími materiály, některé prošly výstavou "Pošli to dál!" v Poštovním muzeu v Praze, která končí 28. října 2018.

Program "Skautská pošta"

Den:SOBOTA 10.11.2018