Program "Vedeme skautky a skauty"

Den:SOBOTA 10.11.2018
    Lektor:Martina
    KategorieSkauti a skautky
    Požadavky:Spíše ti, kteří začínají nebo tápou v tom, jak nástroje používat. Může se stát, že zkušenější vedoucí se nedozví nic nového. Kdo má nějaký konkrétní problém či dotaz, může si ho přivézt napsaný (a nejlépe mi dodat předem? :) )
    Popis:Jaké jsou nástroje pro skauty a skautky? K čemu můžou sloužit? A jak je šikovně využít v oddílech? A co mi pomůže, pokud si s nimi nevím rady? Pro všechny, kteří se chtějí seznámit s tím, na jakých principech fungují stezky, odborky, časopisy... Ale i pro ty, kteří už něco používají, ale trochu tápou nebo si neví rady. Pozn.: informace o stezkách budou zohledňovat stav revize stezky - Dozvíte se, jak obecně stezka (současná i budoucí) funguje a tipy jak s nimi pracovat (ať máte současnou, experimentální nebo čekáte na budoucí). NEdozvíte se jak zavést současnou stezku, pokud zatím žádnou nemáte.