Program "Holčičí témata v oddílech aneb Jak z toho nedělat „slepičárnu“"

Lektor:Kukačka
    KategorieVůdcovské dovednosti
    Požadavky:pouze holky :) (pánové, sorry jako), s sebou psací potřeby a případně něco na sezení na zemi (karimatky, pokud nebude zařízeno jinak)
    Popis:Je vůbec program pro holky jiný než program pro kluky? V čem? Jaká jsou vlastně ta „holčičí“ témata? Jak se k nim postavit, kdy a jakým způsobem o nich v oddíle mluvit? Která z témat jsou u nás tabu a proč by ne/měla být? Jak získat jiný náhled a předat ho dál? Jak řešit specifické „holčičí“ trable v rámci činnosti oddílů? Jak řešit „slepičárnu“ v ženských kolektivech a co to vlastně je? O těchto otázkách a odpovědích na ně se společně pobavíme a vytvoříme prostor pro otevřené sdílení zkušeností, příběhů a inspirace. Z programu odejdete mimo jiné s tipy na konkrétní aktivity, kterými je možné daná témata podpořit a rozvíjet.