Program "Kulturní program"

Požadavky:
    Popis:
    Cesta Emericha Ratha

Příběh originálně mapuje život všestranného sportovce tělem, ale také a zejména duší, celoživotního vegetariána, trampa a zálesáka Emericha Ratha - Šedého vlka. Ke skautingu měl hodně blízko nejen svým životem, ale také třeba tím, že v Praze provozoval obchod s trampským a skautským zbožím. Hra diváka pobaví i přiměje k zamyšlení - poprvé a možná naposledy ji můžeš zhlédnout jinde než v Broumově, kde letos vznikla (hrdina příběhu totiž právě v Broumově dožíval). Podařil se nám neuvěřitelný kousek - sehnali jsme lidi zapojené do projektu, kteří jsou z celé republiky, přijedou a potěší nás silným kulturním zážitkem.