Detailní harmonogram

    Tisk

    PÁTEK - 9.11.2018

    Poř.ProgramLektorTřídaPočet
    Blok: 19:30-21:00
    1. Beseda s politiky nejen o politiceBumerangSál učiliště45 / 100
    2. Noční hra v HostinnémDingoVenku64 / 100
    Blok: 21:00-22:30
    1. Setkání s krajskou radouBarbušákTělocvična141 / 200

    SOBOTA - 10.11.2018

    Poř.ProgramLektorTřídaPočet
    Blok: 8:30-10:00
    1. Příběhy a jak s nimi pracovatTarzanTřída 113 / 12
    2. Google Suite a on-line nástroje - jak je využít?Jerry, BenTřída 212 / 30
    3. Moderní PR aneb jak komunikovat s veřejnostíMedvědTřída 319 / 25
    4. Skautská personalistikaLídaTřída 1313 / 50
    5. Stal jsem se roverem, co teď? MajklTřída 517 / 25
    6. Vedeme skautky a skautyMartinaTřída 620 / 20
    7. Respektující přístup v praxiMotlaTřída 71 / 25
    8. Rituály a tradice u světlušekEidaTřída 99 / 20
    9. Hledání prvního principuCitronTřída 1010 / 30
    10. Vedeme BenjamínkyFerdaTřída 116 / 25
    11. Skautská poštaWindyChodba Gym.2 / 15
    12. Pojďte ven aneb hurá do přírody!VíťaVenku8 / 15
    Blok: 10:30-12:00
    1. Vedení roveského kmeneMajklTřída 15 / 15
    2. Jak na skautIS - funkce a užitečné tipyJerry, BenTřída 210 / 30
    3. Plánování pro vedení středisekBarbušákTřída 37 / 20
    4. Koučink a jeho praktické využití v rámci vedení oddílu či střediskaLolliTřída 1315 / 15
    5. Cesta k dobrému člověkuBumerangTřída 529 / 30
    6. Respektující přístup v praxiMotlaTřída 79 / 25
    7. Práce s rádci a jejich podpora v oddílechŠpáťaTřída 919 / 25
    8. Vedeme vlčata a světluškyFerdaTřída 1023 / 25
    9. Turínské plátno - přednáška a diskuse s Mons. Františkem RadkovskýmFrantišek, RobinSkaut. dům8 / 50
    10. Skautská poštaWindyChodba Gym.3 / 15
    11. Pojďte ven aneb hurá do přírody!VíťaVenku7 / 15
    Blok: 13:30-15:00
    1. Diskuse s místonáčelníkem Michalem Tarantem - MajklemMajklTřída 218 / 50
    2. Diskuse s Luborem Šušlíkem - BillemBill, BumerangTělocvična55 / 50
    3. Práce pro městoRobinVenku20 / 50
    4. Skautská mše svatá a káva po mšiFrantišekKostel26 / 100
    Blok: 15:30-18:15
    1. Sportovní turnajSport. hala77 / 200
    Blok: 20:30-22:30
    1. Kulturní programNárodní dům144 / 200
    Blok: 22:30
    1. Roverway a JotaJotiRadar, VašekTřída 240 / 50

    NEDĚLE - 11.11.2018

    Poř.ProgramLektorTřídaPočet
    Blok: 8:30-9:30
    1. Problémové děti a jak s nimi pracovatTarzanTřída 116 / 15
    2. SkautIS - nebojte se zeptat aneb poradnaJerry, BenTřída 26 / 30
    3. Mezinárodní skauting - kam se můžu vydat a jaké mám možnostiŠupikTřída 330 / 30
    4. Životopis Olave Baden Powell EidaTřída 1311 / 30
    5. Podpora spolupracovníkůLídaTřída 521 / 30
    6. Vedení střediska - výměna zkušenostíBarbušákTřída 67 / 20
    7. Skautky a skauti - výměna zkušenostíMartinaTřída 714 / 25
    8. Benjamínci - výměna zkušenostíMadlaTřída 94 / 20
    9. Holčičí témata v oddílech aneb Jak z toho nedělat „slepičárnu“KukačkaTřída 1014 / 15
    Blok: 9:45-11:15
    1. Diskuse s místonáčelníkem Michalem Tarantem - MajklemMajklTřída 241 / 50
    2. Svátky a slavení v životě člověka (duchovní alternativa)TarzanTřída 338 / 40
    3. Práce pro městoRobinVenku17 / 50
    Blok: 11:30-12:30
    1. Skautské závody - výměna zkušenostíBarbušákTřída 18 / 20
    2. Rádcovký kurz? Tipy, inspirace a výměna zkušenostíŠpáťaTřída 26 / 30
    3. Mezinárodní skauting - jak na něj v tvém oddíle či střediskuŠupikTřída 312 / 30
    4. Propagace - PR prakticky - výměna zkušenostíRaDaRTřída 1315 / 20
    5. Vlčata - výměna zkušenostíAkélaTřída 514 / 20
    6. Rovering - výměna zkušenostíMajklTřída 615 / 20
    7. Světlušky - výměna zkušenostíEidaTřída 715 / 20
    8. Péče o týmLídaTřída 919 / 20
    9. Oddílová rada - výměna zkušenostíDingoTřída 119 / 15

    © 2018 Junák - český skaut, Královéhradecký kraj, z. s., All Rights Reserved.

    Free Joomla! template by L.THEME