Přehled přihlášených

    Poslední aktualizace 17. října 2018 ve 15:00.

    Pořadí Příjmení Jméno Přezdívka Zaplatit Domovské středisko
    1 Appl Vratislav Husky 600 Kč 521.03 středisko Černého havrana Chlumec nad Cidlinou
    2 Applová Věra Lolli 600 Kč 521.03 středisko Černého havrana Chlumec nad Cidlinou
    3 Beneš Jindřich Beňa 600 Kč 522.03 středisko Sopka Nová Paka
    4 Beusnická Kateřina Krtek 600 Kč 523.04 středisko Skaláci Police nad Metují
    5 Bitner Josef  Pepíno 600 Kč 521.02 středisko Střela Stěžery
    6 Bláhová Alžběta Slůně 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    7 Borůvka Petr Boras 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    8 Borůvková Jiřina Sasanka 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    9 Braunfuchs Karel Lišák 600 Kč 521.02 středisko Střela Stěžery
    10 Bubeníčková Iveta Jesenka 600 Kč 525.01 středisko Hraničář Trutnov
    11 Cvejn Jakub   600 Kč 524.03 středisko Kostelec nad Orlicí
    12 Cvrček Jirka   300 Kč 523.01 středisko Náchod
    13 Čermáková Tereza Motýlek 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    14 Čermáková  Alena Peggy 600 Kč 525.03 středisko Permoník Rtyně v Podkrkonoší
    15 Čížková Jana Šiška 600 Kč 523.01 středisko Náchod
    16 Dobiášovský Jan Dubínek 600 Kč 524.01 středisko Stetson Rychnov nad Kněžnou
    17 Dohnálek Jan Radar 600 Kč 524.01 středisko Stetson Rychnov nad Kněžnou
    18 Doležalová Gabriela Gabča 600 Kč 525.01 středisko Hraničář Trutnov
    19 Drašnarová Anna Mary 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    20 Dufková Pavla Pája 600 Kč 521.02 středisko Střela Stěžery
    21 Fáborský Ondřej Wik 600 Kč 523.01 středisko Náchod
    22 Fáborský  Michal Mik 600 Kč 523.01 středisko Náchod
    23 Filip Štěpán   600 Kč 523.09 středisko Jiřího Šimáně Česká Skalice
    24 Fitl Tomáš Tomák 600 Kč 525.07 středisko Svoboda nad Úpou
    25 Fulková Šárka   600 Kč 523.04 středisko Skaláci Police nad Metují
    26 Gáborová Darja Darinka 600 Kč 524.06 středisko Opočno
    27 Granát Jiří Námořník 300 Kč 524.03 středisko Kostelec nad Orlicí
    28 Habr Tomáš Koda 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    29 Hanousek Jiří Albi 600 Kč 524.07 středisko Dobruška
    30 Hanušová Petra   600 Kč 524.06 středisko Opočno
    31 Hejnová Marie   600 Kč 523.07 středisko Červený Kostelec
    32 Hlaviznová Klára  Kofola 600 Kč 523.04 středisko Skaláci Police nad Metují
    33 Hobza Jan Hobzík 600 Kč 524.01 středisko Stetson Rychnov nad Kněžnou
    34 Horčičková Marie Magdalena  Mihule 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    35 Hornychová Veronika Veřísek/ Řízek 600 Kč 523.07 středisko Červený Kostelec
    36 Houser Jiří Houska 600 Kč 525.01 středisko Hraničář Trutnov
    37 Hrušková Zuzana Hruštička 600 Kč 522.02 středisko Hořice
    38 Hylský Jan Bobák 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    39 Chmelař Radim Lišák  600 Kč 524.03 středisko Kostelec nad Orlicí
    40 Chvátalová Sabina Pastelka 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    41 Janda Martin Poeta 600 Kč 523.06 středisko Šedého vlka Broumov
    42 Janotová Denisa Denča 600 Kč 525.05 středisko Krakonoš Vrchlabí
    43 Jaroš Lukáš Upír 600 Kč 522.03 středisko Sopka Nová Paka
    44 Jirouš Vojtěch Vojta 600 Kč 523.06 středisko Šedého vlka Broumov
    45 Jiřičková Hana Hanka 600 Kč 525.04 středisko Dobráček Hostinné
    46 Joneš Jiří BowDe 300 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    47 Kadeřávková Anna Anička 600 Kč 521.02 středisko Střela Stěžery
    48 Kafuňková Lucie   600 Kč 524.01 středisko Stetson Rychnov nad Kněžnou
    49 Kálalová Ludmila Puma 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    50 Kálalová Marie Modrásek 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    51 Kalenský Aleš Paleček 500 Kč 525.05 středisko Krakonoš Vrchlabí
    52 Karlíková Kateřina Borůvka 600 Kč 525.04 středisko Dobráček Hostinné
    53 Kašparová Kamila   600 Kč 525.03 středisko Permoník Rtyně v Podkrkonoší
    54 Kheil Václav Vašek 600 Kč 524.01 středisko Stetson Rychnov nad Kněžnou
    55 Kheil  Zdeněk  Paleček  600 Kč 524.01 středisko Stetson Rychnov nad Kněžnou
    56 Kheilová Lucie  Sysel 600 Kč 524.01 středisko Stetson Rychnov nad Kněžnou
    57 Kohlová Hana  Haňďa  500 Kč 523.04 středisko Skaláci Police nad Metují
    58 Kokešová Kateřina Kačka 600 Kč 525.03 středisko Permoník Rtyně v Podkrkonoší
    59 Kollert Štěpán  Zdravič 600 Kč 523.04 středisko Skaláci Police nad Metují
    60 Kotizová Veronika Kunín 600 Kč 526.04 středisko Kukleny Hradec Králové
    61 Králová Anna Anička 600 Kč 526.02 středisko Rotunda Hradec Králové
    62 Krampera Tomáš Tom 600 Kč 525.05 středisko Krakonoš Vrchlabí
    63 Křížová Pavla Papája 600 Kč 522.03 středisko Sopka Nová Paka
    64 Kubátová Ludmila Líza 500 Kč 525.04 středisko Dobráček Hostinné
    65 Kujínek Martin Sekáč 600 Kč 523.04 středisko Skaláci Police nad Metují
    66 Kunteová Anna Vořech 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    67 Kůst Martin Piňďa 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    68 Langer Jan Lišák 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    69 Linhartova Kamila Trnka 600 Kč 525.04 středisko Dobráček Hostinné
    70 Lišková Tereza Baterka 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    71 Malíková Lenka  Pískle 600 Kč 521.03 středisko Černého havrana Chlumec nad Cidlinou
    72 Marek Štěpán Král-Íček 600 Kč 525.04 středisko Dobráček Hostinné
    73 Mazáč Tomáš Ho-Jon 600 Kč 525.03 středisko Permoník Rtyně v Podkrkonoší
    74 Mazák Viktor Viky 600 Kč 524.06 středisko Opočno
    75 Melicharová Helena Melí 600 Kč 525.06 středisko Araukarit Malé Svatoňovice
    76 Mühl Jiří Kecka 500 Kč 522.03 středisko Sopka Nová Paka
    77 Němečková Barbora Tučňák 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    78 Nosková Martina Bylinka 600 Kč 523.04 středisko Skaláci Police nad Metují
    79 Nováková Veronika Hermelínka 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    80 Novotný Jiří Kulíšek 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    81 Nyklíčková Lenka Žabža 600 Kč 525.01 středisko Hraničář Trutnov
    82 Nývltová Barbora Kečup 600 Kč 525.03 středisko Permoník Rtyně v Podkrkonoší
    83 Onderka Milan Packi 600 Kč 523.11 středisko Jaroměř
    84 Onderka Vojtěch Pišto 600 Kč 523.11 středisko Jaroměř
    85 Onderková Radka   600 Kč 523.11 středisko Jaroměř
    86 Papežová Iveta Myška 500 Kč 523.01 středisko Náchod
    87 Paštiková Lucie   600 Kč 524.06 středisko Opočno
    88 Pavlíková Ilona Bažant 600 Kč 526.04 středisko Kukleny Hradec Králové
    89 Pavlista Jan Kapr 600 Kč 523.11 středisko Jaroměř
    90 Pečenková Irena Irča 600 Kč 523.11 středisko Jaroměř
    91 Pěčková Karolína   500 Kč 523.01 středisko Náchod
    92 Pečnka Kamil Péča 600 Kč 523.11 středisko Jaroměř
    93 Pěničková Lenka   600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    94 Pinkasová Kateřina Káťa 600 Kč 524.01 středisko Stetson Rychnov nad Kněžnou
    95 Pinkava Marek Mára 600 Kč 523.01 středisko Náchod
    96 Prausova Natalie Delfín 600 Kč 525.02 středisko Zvičina Dvůr Králové nad Labem
    97 Provazníková Pavla Krtek 600 Kč 523.09 středisko Jiřího Šimáně Česká Skalice
    98 Ptáčková Lucie Ledňáček 600 Kč 524.03 středisko Kostelec nad Orlicí
    99 Půhoná Marie   600 Kč 521.02 středisko Střela Stěžery
    100 Regner Jakub Kubík 600 Kč 523.07 středisko Červený Kostelec
    101 Regner Kamil   600 Kč 523.07 středisko Červený Kostelec
    102 Rejl Oldřich RaDaR 600 Kč 523.09 středisko Jiřího Šimáně Česká Skalice
    103 Rosiová Ludmila Lída 600 Kč 525.01 středisko Hraničář Trutnov
    104 Rýdl David Davy 600 Kč 523.09 středisko Jiřího Šimáně Česká Skalice
    105 Rydlo Vojtěch Ojtík 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    106 Ryska  Martin  Marty 600 Kč 521.02 středisko Střela Stěžery
    107 Rysková Veronika   600 Kč 521.02 středisko Střela Stěžery
    108 Řehák Karel Kája 600 Kč 524.06 středisko Opočno
    109 Řezníček  Stanislav Stanleey 600 Kč 525.03 středisko Permoník Rtyně v Podkrkonoší
    110 Řezníčková Andrea Slunce 600 Kč 523.09 středisko Jiřího Šimáně Česká Skalice
    111 Sirko Michal Řezník 600 Kč 523.04 středisko Skaláci Police nad Metují
    112 Snopková Marie Maruška 600 Kč 524.06 středisko Opočno
    113 Stojan Martin Stojka 600 Kč 524.06 středisko Opočno
    114 Středová Anna   600 Kč 523.07 středisko Červený Kostelec
    115 Středová Anna   600 Kč 523.07 středisko Červený Kostelec
    116 Suchánková Lenka Borůvka 600 Kč 525.06 středisko Araukarit Malé Svatoňovice
    117 Suchánková  Markéta  Maky  600 Kč 521.02 středisko Střela Stěžery
    118 Svojšová Zuzana Pomněnka 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    119 Šamárková Marie Mia 300 Kč Jiné
    120 Šandová Jaroslava B.J. 600 Kč 521.03 středisko Černého havrana Chlumec nad Cidlinou
    121 Šatná Klára   600 Kč 523.09 středisko Jiřího Šimáně Česká Skalice
    122 Šedivá Dominika Domča 600 Kč 524.06 středisko Opočno
    123 Šedivá Tereza Terka 600 Kč 524.06 středisko Opočno
    124 Šesták Jan Jandy 600 Kč 523.09 středisko Jiřího Šimáně Česká Skalice
    125 Ševců Petra Ropuš 600 Kč 525.03 středisko Permoník Rtyně v Podkrkonoší
    126 Šimbera Michal Střelec 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    127 Šlégr Michal Zátka 600 Kč 525.01 středisko Hraničář Trutnov
    128 Šlechtová Veronika   600 Kč 521.03 středisko Černého havrana Chlumec nad Cidlinou
    129 Štěpánek Ondřej Bolek 600 Kč 525.05 středisko Krakonoš Vrchlabí
    130 Teplá Martina Marťa 600 Kč 525.05 středisko Krakonoš Vrchlabí
    131 Tobolková Lenka   600 Kč 525.01 středisko Hraničář Trutnov
    132 Tomáš Jan   600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    133 Tomášová  Kateřina  Barvička  600 Kč 525.05 středisko Krakonoš Vrchlabí
    134 Tomek David   600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    135 Turková Kateřina   600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    136 Tymelová Julie Sova 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    137 Urbancová Markéta Breberka 600 Kč 523.09 středisko Jiřího Šimáně Česká Skalice
    138 Vitvar Martin   600 Kč 522.03 středisko Sopka Nová Paka
    139 Vitvarová Karolína Bořka 500 Kč 525.05 středisko Krakonoš Vrchlabí
    140 Vlček Tomáš Drška 600 Kč 523.07 středisko Červený Kostelec
    141 Voborník Dominik Vobrubník 600 Kč 523.01 středisko Náchod
    142 Voborníková Iveta Ivet 600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    143 Voborníková  Simona   600 Kč 523.10 středisko ÚTA Nové Město nad Metují
    144 Vodička Ondřej   600 Kč 523.09 středisko Jiřího Šimáně Česká Skalice
    145 Vojtechova Veronika   600 Kč 526.04 středisko Kukleny Hradec Králové
    146 Vojtíšková Marie   600 Kč 524.06 středisko Opočno
    147 Vondrouš Jan  Cigi 600 Kč 523.07 středisko Červený Kostelec
    148 Vondrová Šárka Slůně 600 Kč 525.02 středisko Zvičina Dvůr Králové nad Labem
    149 Vrňatová Hana  Zajda 600 Kč 525.05 středisko Krakonoš Vrchlabí
    150 Výšek Jáchym Mýval 600 Kč 523.11 středisko Jaroměř
    151 Wagenknecht Pavel Ředitel 600 Kč 525.01 středisko Hraničář Trutnov
    152 Zahálka Tomáš Zahy 600 Kč 523.01 středisko Náchod
    153 Zvára Adam Řízek 600 Kč 525.01 středisko Hraničář Trutnov
    154 Žalská Kateřina Kukačka 500 Kč 524.07 středisko Dobruška
    155 Žalský Pavel Dingo 500 Kč 525.04 středisko Dobráček Hostinné

     

    © 2017 Your Company. All Rights Reserved. Designed By ltheme.com

    Please publish modules in offcanvas position.

    Free Joomla! template by L.THEME