Přehled přihlášených účastníků

Nevidíte se dole v tabulce? Asi je něco špatně.

Založit účet totiž nestačí. Musíte provést ještě vyplnění registračních údajů viz popis v sekci Účastníci.

Nemáte v sloupci Zaplaceno ANO? Pak jsme ještě neobdrželi vaši platbu a nebo se nepodařilo našemu hospodáři platbu identifikovat (může chybět variabilní symbol, vyplnili jste špatné datum narození nebo se stalo něco jiného ...) Pokud to trvá delší dobu nebojte se našeho hospodáře kontaktovat.

 

Poř. Jméno a příjmení Přezdívka Středisko Zaplaceno
1. Blažejová MiladaMily525.04 - středisko Dobráček Hostinné ANO
2. Borůvka PetrBoras523.10 - středisko ÚTA Nové Město nad Metují ANO
3. Borůvková JiřinaSasanka523.10 - středisko ÚTA Nové Město nad Metují ANO
4. Braunfuchs KarelLišák521.02 - středisko Střela Stěžery ANO
5. Čermáková AlenaPeggy525.03 - středisko Permoník Rtyně v Podkrkonoší ANO
6. Čížková JanaŠiška523.01 - středisko Náchod ANO
7. Doležalová GabrielaGabča525.01 - středisko Hraničář Trutnov ANO
8. Erlebach JonášDrak525.04 - středisko Dobráček Hostinné ANO
9. Fáborský MichalMik523.01 - středisko Náchod ANO
10. Fáborský OndřejWik523.01 - středisko Náchod ANO
11. Fitl TomášTomák525.07 - středisko Svoboda nad Úpou ANO
12. Hanousek JiříAlbi524.07 - středisko Dobruška ANO
13. Hanousek MatoušMalej Vejr524.07 - středisko Dobruška ANO
14. Hejčlová Jana524.01 - středisko Stetson Rychnov nad Kněžnou ANO
15. Horák Matěj521.01 - středisko Františka Barvíře Třebechovice pod Orebem ANO
16. Horská Anna525.04 - středisko Dobráček Hostinné ANO
17. Janotová DenisaDenča525.05 - středisko Krakonoš Vrchlabí ANO
18. Jiřička LukášAxolotl525.04 - středisko Dobráček Hostinné ANO
19. Jiřičková HankaHanka525.04 - středisko Dobráček Hostinné ANO
20. Kadeřávková Anna521.02 - středisko Střela Stěžery ANO
21. Kalenský AlešPaleček525.05 - středisko Krakonoš Vrchlabí ANO
22. Karlíková Zuzana521.01 - středisko Františka Barvíře Třebechovice pod Orebem ANO
23. Kheil ZdeněkPaleček524.01 - středisko Stetson Rychnov nad Kněžnou ANO
24. Kinlová DenisaOvčák523.10 - středisko ÚTA Nové Město nad Metují ANO
25. Klenčík JanKohát525.01 - středisko Hraničář Trutnov ANO
26. Klíma TomášPanter525.04 - středisko Dobráček Hostinné ANO
27. Kokešová KateřinaKačka525.03 - středisko Permoník Rtyně v Podkrkonoší ANO
28. Kubátová LudmilaLíza525.04 - středisko Dobráček Hostinné ANO
29. Mašek JakubJonáš525.05 - středisko Krakonoš Vrchlabí ANO
30. Matoušová GabrielaGabča524.01 - středisko Stetson Rychnov nad Kněžnou ANO
31. Mazáč TomášHo-Jon525.06 - středisko Araukarit Malé Svatoňovice ANO
32. Melicharová HelenaMelí525.06 - středisko Araukarit Malé Svatoňovice ANO
33. Mertlíková JitkaBaff525.03 - středisko Permoník Rtyně v Podkrkonoší ANO
34. Novotná DominikaLentilka524.01 - středisko Stetson Rychnov nad Kněžnou ANO
35. Nyklíčková LenkaŽabža525.01 - středisko Hraničář Trutnov ANO
36. Papežová IvetaMyška523.01 - středisko Náchod ANO
37. Paták OndřejPáťa525.03 - středisko Permoník Rtyně v Podkrkonoší ANO
38. Pavlíková Tereza521.01 - středisko Františka Barvíře Třebechovice pod Orebem ANO
39. Pěčková KarolínaKája523.01 - středisko Náchod ANO
40. Pinkava MarekMára523.01 - středisko Náchod ANO
41. Pistora PřemyslPřemek521.01 - středisko Františka Barvíře Třebechovice pod Orebem ANO
42. Pistorová MagdalénaMagda521.01 - středisko Františka Barvíře Třebechovice pod Orebem ANO
43. Pohlová DagmarDáda525.05 - středisko Krakonoš Vrchlabí ANO
44. Poláček Petr524.07 - středisko Dobruška ANO
45. Pospíšilíková Anna524.03 - středisko Kostelec nad Orlicí ANO
46. Řezníček StanislavStanleey525.03 - středisko Permoník Rtyně v Podkrkonoší ANO
47. Rosiová LudmilaLlda525.01 - středisko Hraničář Trutnov ANO
48. Sedláčková MichaelaHerma525.05 - středisko Krakonoš Vrchlabí ANO
49. Šindarová DorotaDortík525.04 - středisko Dobráček Hostinné ANO
50. Šlégr MichalZátka525.01 - středisko Hraničář Trutnov ANO
51. Stepanek OndrejBolek525.05 - středisko Krakonoš Vrchlabí ANO
52. Štursová LucieLucka521.01 - středisko Františka Barvíře Třebechovice pod Orebem ANO
53. Suchánková LenkaŽabka525.06 - středisko Araukarit Malé Svatoňovice ANO
54. Švanda Martin521.02 - středisko Střela Stěžery ANO
55. Tauchmanová JanaSalám522.03 - středisko Sopka Nová Paka ANO
56. Teplá MartinaMarťa525.05 - středisko Krakonoš Vrchlabí ANO
57. Tichý MichalMišut525.04 - středisko Dobráček Hostinné ANO
58. Vitvar MartinMohykan522.03 - středisko Sopka Nová Paka ANO
59. Vlasáková HelenaHelča521.01 - středisko Františka Barvíře Třebechovice pod Orebem ANO
60. Vlasáková Veronika524.01 - středisko Stetson Rychnov nad Kněžnou ANO
61. Voborníková Iveta523.10 - středisko ÚTA Nové Město nad Metují ANO
62. Vrňatová HanaZajda525.05 - středisko Krakonoš Vrchlabí ANO