LIMANSPORT na Setkání vůdců 2016

LIMANSPORTKe zpestření programu Setkání vůdců chce přispět skautská prodejna LIMANSPORT z Plzně se svým stánkem, který bude účastníkům k dispozici od pátečního večera až do neděle.

Kromě skautského zboží bude možnost zakoupit sportovní vybavení pro oddíly, společenské hry, literaturu a spoustu outdoorových doplňků, ať už pro doplnění vlastní výstroje nebo jako drobnou upomínku či jako vánoční dárek.

Účastníkům Setkání nabízí LIMANSPORT možnost přivézt předem objednané zboží přímo na akci a ušetřit tím za poštovné. Skautské zboží a vše potřebné pro svoji činnost objednávejte obratem na stránkách www.limansport.cz, popřípadě pište e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či telefonujte na +420 377 446 782.

Objednávejte zboží předem také v případě, že budete chtít větší množství zboží od druhu. V objednávce uveďte do poznámky "PŘIVÉZT NA SETKÁNÍ VŮDCŮ" a uveďte jméno a telefonní kontakt osoby, která zboží na místě vyzvedne.